درباره ما

درباره ما

[rev_slider alias=”about-us”][/rev_slider]

گواهینامه فنی

گواهینامه فنی

شرکت ایستادر، اولین شرکت تولید کننده درب های ضد حریق در ایران میباشد که مفتخر به دریافت گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی شده است.

گواهینامه Efectis era (فرانسه)

گواهینامه Efectis era (فرانسه)

انجام آزمون استاندارد جهانی En1634-1 برای درب های ضد حریق در شعبه استانبول آزمایشگاه Efectis era (فرانسه) و کسب گواهینامه آن مرکز

گواهینامه ISO9001

گواهینامه ISO9001

شرکت ایستادُر، در راستای اهداف مشتری مداری خود و تولید محصولات با کیفیت و با به کارگیری تجربه و تخصص، با پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت (ISO9001) موفق به کسب گواهینامه از شرکت DQS آلمان در فرایند تولید خود شد.

تاریخچه ایستادر :

ایستادُر، فعالیت خود را در سال 1382 با تولید درب و پنجره های UPVC تحت برند ایده آل آغاز نمود.
نگاه کار آفرینی مؤسسین ایده آل، پس از چند سال فعالیت در این گروه صنعتی سبب شکل گیری ایده ایجاد یک مجموعه حرفه ای و تخصصی به منظور تولید درب های ضد سرقت، این ايده ناب جهت توليد و فروش درب های ضدسرقت در قالب مجموعه ایستادُر صنعت پارسیان تبلور يافت.
مؤسسین ایستادُر با رویکرد بهره گیری از توان تیمی کارشناسان متخصص در حوزه صنعت و با هدف ایجاد سازمانی یاد گیرنده و دانش محور با هدایت آقای مهندس کریمی پایه ریزی شد و آغاز به فعالیت نمود.
پس از چندین سال تولید موفق و اثر بخش بنیان گذاران ایستادُر، دیدگاه های توسعه ای سهامداران این مجموعه منجر به توسعه فعاليت و ایجاد بخش های مستقل در قالب سالن های مجزای تولید و به تبع آن گسترش فضای کارخانه ای و جذب نیرو گردید.
هم اکنون با گذشت دو دهه تجربه کارآفرینی، مجموعه ایستادُر در شهرک صنعتی لیا واقع در شهر قزوین در مساحتی بالغ بر 10.000 مترمربع با 7.000 متر مربع فضای سرپوشیده، دارای سالن های تولید مجزا و بخش های مختلف مهندسی و با به کارگیری 200 نیروی متخصص و کارشناسان آموزش دیده به عنوان یکی از نام های مطرح و دارای اعتبار تجاری در بازار داخلی از منظر نگرش دانش محور و سیستمی و همچنين دارا بودن نشان گواهینامه استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت (ISO 9001) به جهت ارائه محصولاتی با کیفیتی قابل قبول و خدمات پس از فروش در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد.
این مجموعه همواره خواسته های مشتریان را سرلوحه کار خود قرار می دهد و محصولاتی مطابق با سلایق سخت گیرترین مصرف کنندگان طراحی و تولید می نماید، که این مهم مزیت رقابتی محصولات ایستادُر با سایر محصولات می باشد.

از واردات درب ترک تا تولید درب با کیفیت


شرکت ایستادر از سال 1382 با تولید پنجره دوجداره کار خود را آغاز کرد. پس از سه سال با نیازسنجی بازار اقدام به واردات درب های ضد سرقت ترک نمود. پس از مهندسی معکوس درب های وارداتی در دپارتمان فنی، شرکت ایستادر با تجهیز کارخانجات خود و واردات ماشین آلات پیشرفته تولید درب از کشور آلمان و همچنین اعزام نیروهای خود جهت آموزش به خارج از کشور تصمیم به تولید درب ضد سرقت با کیفیت و استانداردهای روز جهانی گرفت. ایستادر با گرفتن بازخورد از مشتریان خود در زمینه های مختلف اعم از ساختار چارچوب لنگه درب ها نوع قفل جنس ظاهری درب ها و … شروع به اصلاح و بهبود مداوم درب ها در خطوط تولید نمود. با تولید لنگه دوتکه کشویی و پرکردن با بتن، تعویض پروفیل های ضعیف با ساختاری بسیار مستحکم در لنگه درب ها و استفاده از قفل های گاوصندوقی که به هیچ وجه نمی شکنند ما به جرات ادعا می کنیم درب های ضد سرقت ایستادر از مقاوم ترین درب های ضد سرقت در ایران و با کیفیتی بالاتر از درب های وارداتی ترک تولید و عرضه می شوند .

اهداف و دستاورد ها :

– ایستادر با بهره گیری از تکنولوژی های نوین و نیروهای انسانی دانش محور و انگیزه مند، جهت ارائه محصولاتی متنوع و خلاقانه با کیفیتی شایسته و در شأن مصرف کنندگان و متناسب با خواسته های آنها فعالیت می نمایند.
– تنوع تولید بر اساس نیاز مشتریان، تحویل به موقع، کیفیت مطلوب مطابق با استاندارهای جهانی، خدمات فروش و پس از فروش، بسته بندی مناسب کالا و همچنین ارسال محصولات در داخل و خارج کشور از مهمترین اهداف این مجموعه است که سعی در هر چه بهتر ارائه شدن آنها داریم.
– ایستادُر، در راستای اهداف مشتری مداری خود و تولید محصولات با کیفیت و با به کارگیری تجربه و تخصص، با پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001) در فرایند تولید به دنبال دستیابی به جایگاهی رفیع در این عرصه می باشد.
ـ شرکت ایستادر با هدف بالا بردن سطح ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و با بهره گیری از نیروهای متخصص و در راستای تولید کالایی مطابق با استاندارد و باکیفیت بالا موفق به کسب گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهر سازی (B.H.R.C) و گواهی آزمایشگاه (Efectis Era) فرانسه شده است.
ایستادُر با تکیه بر تجربه و دانش مهندسین خود همواره به دنبال دستیابی به بروزترین گواهینامه های بین المللی در زمینه محصولات خود می باشد.
تمرکز ما بر نوآوری بوسیله تحقیق و توسعه مداوم در زمینه دربهای ضدسرقت – ضد حریق و همچنین درب داخلی میباشد که نه تنها خواسته های بازار را ببیند، بلکه از آن خواسته ها فراتر رود

تولید – تنوع و طراحی :

درب ها با به کارگیری تجهیزات در سطح کلاس جهانی با در نظر گرفتن دانش و تکنولوژی روز، با دید پیشرفت تولید می شوند.
طراحی ها توسط مجرب ترین تیم مهندسی صورت گرفته و سپس توسط تیم کنترل کیفیت ارزیابی می گردد.
ایستادر با تحقیقات گسترده جهت ارتقای سیستم تولیدی و کیفیت سبد کالای خود، با رعایت استاندارد سازمان های مربوط و همچنین با دارا بودن بخش تحقیق و توسعه، سعی در بهبود روز افزون کیفیت و میزان رضایتمندی مشتریان خود دارد .
از همین رو این شرکت با خدمات گسترده در بحث فروش و پس از فروش گام بلندی در این مسیر برداشته است.