اطلاعات فنی

ساختار داخلی درب ضد سرقت

در این پویانمایی با ساختار داخلی درب ضد سرقت آشنا می شوید. درب ضد سرقت از چه قطعاتی تشکیل شده است، مواد به کار رفته در ساخت آن چیست و یک درب مستحکم باید چه ویژگی هایی داشته باشد. راهکارهایی که ایستادر برای افزایش ایمنی و استحکام هرچه بیشتر درب های ضد سرقت خود به کار برده است حاصل بررسی های مداوم تیم تحقیق و توسعه بر روی درب های تخریب شده توسط سارقین در طول سال ها فعالیت شرکت است. استفاده از چارچوب دوتکه انحصاری که با بتن پر شده و دیلم را از کار می اندازد، عایق پشم سنگ جهت عدم عبور صدا و سرما و گرما از درب، استفاده از قفل های گاوصندوقی و هوک برای هرچه بالاتر بردن امنیت تنها تعدادی از مزیت های ایستادر نسبت به سایر درب های ضد سرقت موجود در بازار است

گواهینامه-فنی

گواهینامه فنی

شرکت ایستادر، اولین شرکت تولید کننده درب های ضد حریق در ایران میباشد که مفتخر به دریافت گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی شده است.

گواهینامه

گواهینامه Efectis era (فرانسه)

انجام آزمون استاندارد جهانی En1634-1 برای درب های ضد حریق در شعبه استانبول آزمایشگاه Efectis era (فرانسه) و کسب گواهینامه آن مرکز

گواهینامه ویژه

گواهینامه ISO9001

شرکت ایستادُر، در راستای اهداف مشتری مداری خود و تولید محصولات با کیفیت و با به کارگیری تجربه و تخصص، با پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت (ISO9001) موفق به کسب گواهینامه از شرکت DQS آلمان در فرایند تولید خود شد.

طراحی لنگه درب ضد سرقت

ایستادُر در داخل لنگه درب ضد سرقت خود به دلیل اینکه معمولاً سرقت ها از طریق دیلم کردن درب انجام می شود، با استفاده از یک ورق به ضخامت 1.5 میلیمتر در سرتاسر درب و خم کاری هایی که به صورت فنی و تخصصی روی ورق ایجاد می کند و همچنین پروفیل سازی پیرامونی که به صورت دوبل در درب اعمال می کند، باعث بالا بردن آستانه تحمل درب در مقابل دیلم شدن می شود، که این مهم در طول چندین سال تجربه در صنعت درب سازی بدست آمده است.

 

ایستادُر در ساختار داخلی لنگه درب ضدسرقت خود در فضای داخلی ما بین دو طرف پنل درب بطور کامل از عایق پشم سنگ تخته ای (به جای فوم پلی استایرن و یا پشم شیشه) به ضخامت 40 میلی متر و دانسیته 80 که به منظور جلوگیری از نفوذ صدا و همچنین سرما و گرماست، استفاده می کند.

چارچوب های شرکت ایستادُر با بهره گیری از دستگاه های مدرن خم کاری و بدون هیچ گونه محدودیتی، در مدل ها، ابعاد و اندازه های متنوع تولید می شوند.

انواع چارچوب

چارچوب متحرک(کشویی) با بال 10 MF1
دارای ورق ST12 به ضخامت 1.5 mm با پوشش رنگ الکترواستاتیک که با زاویه 45 درجه به همدیگر متصل و جوشکاری می گردد، این نوع از چارچوب ها دارای لبه های مساوی به عرض 100 mm می باشند.

چارچوب متحرک(کشویی) با بال 7.5 MF2
دارای ورق ST12 به ضخامت 1.5 mm با پوشش رنگ الکترواستاتیک که با زاویه 45 درجه به همدیگر متصل و جوشکاری می گردد، این نوع از چارچوب ها دارای لبه های مساوی به عرض 75 mm می باشند.

لازم به ذکر است چارچوب های متحرک (کشویی) دارای قابلیت گسترش با توجه به ضخامت و شرایط محل نصب از 160 mm تا 240 mm میباشند و برای نصب نیاز به بتن ریزی دارند.

چارچوب ثابت 17 CF1
دارای ورق ST12 به ضخامت 1.5 mm با پوشش رنگ الکترواستاتیک که با زاویه 45 درجه به همدیگر متصل و جوشکاری می گردد، این فریم از سمت نمای بیرون دارای لبه به عرض 100 mm به صورت خم کاری زاویه دار می باشد ، اما از سمت داخل دارای لبه به عرض 50 mm به صورت صاف اجرا می گردد.

چارچوب ثابت دو بال مساوی CF2
دارای ورق ST12 به ضخامت 1.5 mm با پوشش رنگ الکترواستاتیک که با زاویه 45 درجه به همدیگر متصل و جوشکاری می گردد، چارچوب ثابت دو بال مساوی دارای لبه های مساوی از داخل و بیرون می باشد. لازم به ذکر است این نوع از چارچوب های ثابت جهت نصب نیاز به فریم انتظار داشته و داخل چهار چوب با پشم سنگ و فوم و یا بتن پر میشود.

مدل های مختلف درب های ضد حریق ایستادُر با توجه به ضخامت و نوع مواد داخل لنگه ها بر اساس درجه مقاومت، سایز و جنس دسته بندی و تولید می گردد.

انواع لنگه درب ها

هسته لانه زنبوری ( Honey Comb Core )
شبکه سلولزی لانه زنبوری از جنس مقوایی بوده که از مزایای آن می توان به مقاومت بالا نسبت به وزن آن که باعث افزایش عمر بیشتر یراق آلات، فشردگی منظم و همچنین مقاومت بالا در برابر ضربه نام  برد.
دربهای ضد حریق ایستادُر با هسته لانه زنبوری با ضخامت لنگه 43 mm با استفاده از ورق فولادی به ضخامت 1mm با وزن 35 kg تولید میگردد.
این نوع درب ها برای فضاهای داخلی و خارجی از جمله بیمارستان ها، کتابخانه ها، مراکز خرید قابل استفاده می باشند.

هسته پشم سنگ ( RockWool Core )
هسته داخلی این درب ها از جنس سنگ های بلورین بازالتی و سنگ آهن به همراه الیاف به صورت تخته ای فشرده با دانسیته 120 تا 150 kg/m3 می باشد.
دربهای ضد حریق ایستادُر با هسته پشم سنگ با ضخامت لنگه 60mm با استفاده از ورق فولادی به ضخامت 1.25 mm با وزن 60kg تولید میگردد.
این نوع درب ها با توجه به عایق صوتی وحرارتی بودن هسته آن برای فضا های خارجی از جمله تونل ها فرودگاه ها، مجتمع های مسکونی و اداری قابل استفاده می باشند.

هسته مواد معدنی ( Mineral Core )
این هسته داخلی با مواد معدنی متشکل از پشم سنگ – پشم سرامیک – گچ نسوز، دارای مقاومت حرارتی و صوتی بیشتر نسبت به موارد فوق است.
دربهای ضد حریق ایستادُر با هسته مواد معدنی با ضخامت لنگه 70mm با استفاده از ورق فولادی به ضخامت 1.25 mm با وزن 90kg تولید میگردد.
از این نوع درب ها به دلیل مقاومت بالا در برابر آتش، در مناطق و مکان های ویژه از جمله تاسیسات حساس، نظامی و غیره می توان استفاده نمود.

 

مرجع یراق آلات درب ضد حریق

با نصب یراق آلات خروج اضطرای Panic Exit Hardware بر روی درب، هنگام آتش سوزی و یا حوادث غیر مترقبه افراد
به سادگی می توانند درب را باز کرده و از محل حادثه فرار کنند. همچنین به وسیله لولای های آرام بند Door Closer درب
مجدد بسته می شود تا همچنان به عنوان لایه محافظ به کار خود ادامه دهد.

درب ضد حریق ایستادر دارای 3 نوار درزبندی می باشد.
درزگیر دور لنگه GS1
نوار ضربه گیر که مانع از به هم خوردن لنگه به چارچوب می گردد که از جنس فوم می باشد.
درزگیر سیلیکونی دور چارچوب GS2
درز بین لنگه و چارچوب را پوشانده و مانع عبور دود می گردد که از جنس سیلیکون نسوز و تا 800 درجه سانتی گراد مقاوم می باشد.
درزگیر منبسط شونده Gs3
در قسمتی از چارچوب بین لنگه و چارچوب تعبیه شده و این درزبند در مواقع آتش سوزی با حجیم شدن چند برابر، فضای بین لنگه و چارچوب را بسته و مانع ورود گازهای سمی ناشی از آتش سوزی به محل امن وهمچنین مانع تبادل هوا و حرارت می گردد.

فرم نصب چارچوب متحرک

فروشگاه های ما

در راستای ارتقاء رضایتمندی مشتریان و با دستیابی به تولید محصولاتی خلاقانه و با کیفیت، ارائه خدمات بهتر و دریافت نظرات و پیشنهادات متقاضیان عزیز اقدام به ایجاد نمایشگاههای دائمی نموده ایم تا ضمن ارزش گذاری به سلایق شما مشتریان و احترام متقابل و پیشبرد مفهوم برنده ـ برنده بتوانیم به اهداف خود برسیم.در صورت تمایل به مشاهده نزدیک درب های ایستادر و لمس کیفیت محصولات ما از نمایشگاه و فروشگاه مرکزی ایستادر واقع در تقاطع خیابان آیت الله کاشانی و ستاری بازدید بفرمایید

چرا درب ضد حریق

با نگاهی گذرا به جراید و رسانه ها خواهید دید که هر روزه آتش سوزی خسارات جانی و مالی بسیاری به افراد وارد می کند. خساراتی که اگر تنها مالی باشند به سختی قابل جبران خواهند بود و درصورتی که این خطرات جان افراد را به خطر بیاندازند هیچ جبرانی نخواهند داشت. آتش سوزی یکی از حوادثی است که اکثرا توسط عوامل انسانی ایجاد می شود. با این حال شما حتی اگر کاملا مراقب و با احتیاط باشید بازهم آتش سوزی در ساختمان ها و واحد های مجاور می تواند به منزل شما سرایت کند و خسارت های سنگینی به شما وارد کند. از آسان ترین و موثر ترین شیوه های جلوگیری از گسترش آتش سوزی و مهار سرایت حریق به واحد ها یا ساختمان های دیگر استفاده از درب های ضد حریق است. این درب ها با مقاومت بالایی که دربرابر سوختن از خود نشان می دهند می توانند تا مدت زیادی در مقابل آتش دوام بیاورند و مانع عبور آتش و دودگرفتگی راهروها شوند. این امر سبب می شود تا ساکنان ساختمان به آسانی و بدون خطر خارج شوند و آتش نشانان به آسانی وارد ساختمان شده و آتش را مهار کنند.

چرا درب ضد حریق ایستادر

این مجموعه با تولید طیف وسیعی از محصولات ضد حریق شامل درب های خروج اضطراری، درب های ضد حریق هوشمند، درب های ضد حریق دارای تهویه ، درب های ضد حریق دارای شیشه، درب های دیتاسنتر ، درب های موتورخانه و درب های بیمارستانی تنوع بالایی را برای انتخاب و نصب در انواع مکان ها در اختیار هم میهنان عزیز قرار می دهد. کلیه درب های ضد حریق ایستادر دارای تاییدیه آتش نشانی بوده و تمامی استانداردهای مربوطه را پاس کرده اند. علاوه بر این استفاده از ورق های فولادی مستحکم در ساختار چارچوب و لنگه درب ، هسته نسوز و عایق پشم سنگ، لولاهای آرام بند، و دستگیره ضد پنیک ، چارچوب اختصاصی با قابلیت نصب در هر ابعادی و استفاده از رنگ پودری کوره ای الکترواستاتیک با ضمانت مکتوب حفظ رنگ خیال شما را بابت نصب دربی امن ، مقاوم و استاندارد راحت می کند.

چرا درب ضد سرقت

درب های معمولی به دلیل ضخامت کم بدنه، چارچوب های فلزی ساده و قفل های نه چندان قابل اطمینان نمی توانند نگهبان خوبی برای منزلتان باشند. لنگه این درب ها با ضربه ای نه چندان محکم شکسته و خرد می شود و اگر سارق بخواهد بدون سر صدا وارد منزل شود با اهرم کردن دیلم می تواند ساختار داخلی این درب ها را از هم بشکند و به سادگی وارد ساختمان شود. چارچوب این درب ها از فلز های توخالی تشکیل شده است که با فشار دیلم به داخل خم شده و موجب بیرون آمدن زبانه قفل و باز شدن آن می شود. قفل های معمولی نیز لازم به ذکر نیست که با وسایل ابتدایی توسط سارقین به سادگی باز می شود. بنابراین درب های معمولی دچار سه نقطه ضعف اساسی هستند: چارچوب درب، لنگه درب و قفل درب. برای برطرف نمودن این مشکلات باید از درب های ضد سرقتی که این موارد را برطرف نموده اند استفاده کرد.

 

چرا درب ضد سرقت ایستادر

ایستادر با تشکیل گروه تحقیق و توسعه و بررسی و شناسایی راه های گوناگون تخریب درب و ورود سارقان به منزل، به صورت مداوم مشغول بهبود ساختار ایمنی درب های ضد سرقت خود می باشد. باز طزاحی کلیه قسمت های آسیب پذیر درب شامل چارچوب ، لنگه و قفل درب موجب تولید یکی از مقاوم ترین درب های ضد سرقت ایران شده است.

  • چارچوب با طراحی اختصاصی

   از مهمترین اقدامات انجام شده توسط ایستادر جهت افزایش امنیت درب های خود ابداع چارچوبی ویژه جهت نصب آسان و با استحکام فوق العاده است. طراحی این چارچوب بصورت دوتکه انجام شده تا در هنگام نصب به کمترین تخریب و آسیب به دیوار نیاز باشد و بعد از نصب این چارچوب فضای پشتی آن بتن ریزی می شود تا هیچ راهی برای خم کردن و تخریب آن توسط سارق و با دیلم وجود نداشته باشد.

  • پروفیل های صنعتی

   پروفیل های به کار رفته درساختار داخلی لنگه درب های ضد سرقت ایستادر با ضخامت چندین برابری پروفیل های معمولی و آلیاژ ویژه از نظر استحکام قابل مقایسه با درب های معمولی نیست. این پروفیل های مستحکم مقاومت لنگه درب را در برابر تخریب ، خم شدگی و شکستگی بسیار بالا برده و سد محکمی در برابر ورود سارقین ایجاد می کنند.

  • قفل گاو صندوقی

   استفاده از قفل هایی موسوم به قفل گاوصندوقی که نسل جدیدی از قفل های ضد سرقت می باشند موجب شده سطح ایمنی این درب ها به شکل چشمگیری افزایش پیدا کند. این قفل ها با ساختار و طراحی خاص خود مانند قفل هایی که در گاوصندوق ها استفاده می شوند ایمن ترین و مدرن ترین تکنولوژی در زمینه قفل های درب محسوب می شوند.