در ضد سرقت ایستادر

ایستادر با تولید در ضد سرقت با بالاترین کیفیت و طراحی های بسیار زیبا در انواع مدل های لوکس، مدرن ، گلد و سفارشی در انواع رنگ های چشم نواز با متریال متفاوت از فلز مستحکم تا چوب های طبیعی بلوط، راش ، گردوی آمریکایی و … مجموعه ای کامل از انواع در را برای شما عزیزان فراهم آورده تا متناسب با فضای مورد استفاده بهترین انتخاب را داشته باشید.

کیفیت تضمین شده ایستادر در تولید انواع در ضد سرقت با ویژگی های ضد دیلم ، چارجوب متحرک و متریال های بسیار باکیفیت نگرانی شما در انتخاب در مناسب به حداقل می رساند.

تفاوت در ضد سرقت و معمولی

برای انتخاب بهترین در ضد سرقت، لازم است که با ویژگی‌ها و مزیت‌های آن نسبت به در معمولی آشنا شوید.

درهای ضد سرقت قالباً از سه کشور تولید کننده ترک ، ایرانی ، چینی در بازار موجود هستند .درهای ضد سرقت چینی همچنین به دلیل کیفیت متریال بسیار پائین و همچنین ضخامت ورق آهنی 5% یا کمتر کاملا بی کیفیت می باشند ، درهای ضد سرقت ترک کیفیت خوبی دارند و عمدتاً در ورق های آهنی 5/1 میلیمتر یا بیشتر استفاده می نمایند و لیکن به دلیل قیمت بالا و عدم وجود خدمات پس از فروش ، غالباً کمتر مورد استفاده می باشند

درهای ضد سرقت ایرانی نیز با کیفیت های مختلف در بازار قابل تهیه می باشند که باتوجه به شرکت تولید کننده و کیفیت تولید قابل دسته بندی می باشند ، درهای ضد سرقت ایستادُر از ورق های فولادی با ضخامت 5/1 و 2 میلیمتر به همراه شاسی کشی کامل داخلی و رویه های MDF روکش شده رنگ اروپایی و یراق آلات ضد سرقت که کاملاً مشابه در ضد سرقت ترک می باشند تهیه می گردد ولی به دلیل تولید در داخل ایران با قیمت بسیار مناسب تری در دسترس خریداران می باشند .

همچنین ایستادُر به جهت عایق بودن درب در مقابل گرما ، سرما و صدا از عایق پشم سنگ با دانسیته 80 استفاده می نمایند و شایان ذکر است به دلیل تولید کننده بودن شرکت ایستادُر درهای این شرکت دارای خدمات پس از فروش و گارانتی می باشند .

قیمت در ضد سرقت

عوامل بسیاری مانند کیفیت در، وزن و ابعاد در، نوع تجهیزات جانبی، تک لنگه یا دولنگه بودن و … بر قیمت نهایی در ضد سرقت تاثیرگذار است و باعث می‌شود قیمت ثابتی نداشته باشد. در حال حاضر قیمت حدودی درهای یک لنگه ضد سرقت در بازار، از رنج 8 تا 20 میلیون تومان باتوجه به متریال به کار برده در آن متغیر است و قیمت درهای دو لنگه از12 تا 40 میلیون تومان است.

امنیت در ضد سرقت ایستادر

در منزل اولین سد در برابر ورود سارقین به منزل شماست. هرچه این درب مستحکم تر و غیر قابل نفوذتر باشد می تواند مانند یک بیمه پیشگیری عمل کرده و از آسیب های مالی و جانی جلوگیری کند. درب های ضد سرقت باعث جلوگیری از ورود سارقین شده و در مقابل هرگونه تخریب و اهرم نمودن قابل اطمینان و ایمن می باشد.
این درب ها در مقابل بازشدن تأخیربسیار زیادی ایجاد کرده و موجب فراری دادن سارقین می شود.این در ها اگر از استانداردهای لازمه این محصول برخوردار باشند و از درب های متفرقه با ابزار یراق معمولی نباشد بر خلاف درب های معمولی از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده و در مقابل فشار، برش و اهرم قفل از امنیت بسیار بیشتری نسبت به درب های معمولی برخودار می باشد.

با توجه به اینکه مرجع دقیق و کاملی در مورد درب های ضد سرقت و آشنایی آن در دسترس عموم نیست و یا حتی خود شرکت هایی که اقدام به فروش درب ضدسرقت می کنند نیز آگاهی کاملی در خصوص تولید در هایی با استاندارد لازمه را ندارند، متاسفانه این نا آگاهی منجر به ارائه در هایی در شکل و شمایل در ضد سرقت شده که به هیچ عنوان از استاندارد های لازمه بر خوردار نبوده و دارای ایمنی بسیار کمی میباشند و در عمل تفاوتی با درب های معمولی ندارند

ایستادر با سابقه ای طولانی در زمینه تولید درب ضد سرقت ایرانی با بهترین یراق آلات با ویژگی های مانند کاملا ضد دیلم بودن توانسته درب های ضد سرقتی تولید کند که از لحاظ کیفیت و مقاومت دربرابر ورود سارقین از درب های وارداتی پیشی بگیرد. تیم ایستادر با آزمایشات متعدد روی درب های ضد سرقت در همه ی زمینه ها و با تمام ابزارات مورد استفاده سارقین بالاترین درجه کیفی همراه با زیبایی حیرت انگیز را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

مزایای در ضد سرقت

  • مقاومت بالا در برابر فشار خارجی
  • قابلیت نصب قفل ضد سرقت بر روی آن
  • مقاومت بالا در برابر حرارت
  • عایق‌ گرما و سرما
  • عایق صدا
  • کیفیت و عمر طولانی

عوامل تاثیرگذار بر قیمت در ضد سرقت

به طور کلی عوامل گفته شده به تنهایی در قیمت نهایی نقش ندارند، فاکتورهای دیگری نیز هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود.

ابعاد در ضدسرقت

از جمله فاکتورها در تعیین قیمت در ضد سرقت، ابعاد آن است؛ این مدل درها در دو نوع یک لنگه و دولنگه تولید می‌شوند که درهای دو لنگه، نیاز به زمان بیشتری برای تولید دارند، ایستادُر با دارا بودن تیم مهندسین قابلیت اجرای درب ها در هر ابعاد ، شکل ، ظاهر با توجه به نیاز خریدار را دارد .

جنس و متریال به کار برده شده

فاکتور مهم‌دیگری که بر قیمت در تاثیرگذار است، استفاده از ورق فولادی در آن است؛ به طوری که هرچه تعداد ورق‌های فولادی به کار رفته شده در درب بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می‌رود. همچنین به جهت زیبایی درب نیز از MDF های روکش طبیعی برای رویه و در از دو طرف داخل و بیرون استفاده می گردد . انواع روکش ها نیز از قبیل راش ، گردو آمریکایی ، بلوط و ……. می باشد . هچنین از دو عدد قفل ضد سرقت نیز برای ایمنی درب استفاده می گردد .

نحوه نصب در ضدسرقت

نصب درهای ضدسرقت به صورت جوشی یا پیچی و همچنین به روش بتن ریزی انجام می گیرد . درهای ضد سرقت ایستادُر به روش بتن ریزی نصب می گردد که علاوه بر ایجاد استقامت در بخش چارچوب ایمنی بالایی در مقابل دزدی به روش جک و دیلم دارد .

نصب لولا در ضدسرقت

انواع لولاها در درهای ضد سرقت از نوع جوشی و پیچی می باشد و شایان ذکر است که لولای اکثر دربهای ضدسرقت موجود در بازار از نوع جوشی می باشد که به دلیل استفاده از جوش استقامت ورق فلزی کاهش می یابد و لیکن درهای ضدسرقت ایستادُر لولای آن از نوع پیچی بوده و علاوه بر بالا بردن ظرفیت و استقامت دربها قابلیت رگلاژ درب از طریق لولا را نیز دارا می باشند .

نصب در ضدسرقت به روش جوش دادن

اگر برای نصب از روش جوش دادن استفاده می‌کنید، و می‌خواهید در ضدسرقت را به جای در قدیمی نصب کنید، در ابتدا لنگه درب قدیمی را درآورده و سپس در ضد سرقت را از طرفی که باله ندارد، وارد چهارچوب نموده و جوشکاری می نمایند.این روش به دلیل وجود تقاضای خالی بین چارچوب در ضد سرقت و در قبلی شما ایمنی درب را بسیار پایین آورده ، عمدتاً با فشار دیلم و جک قفل ها از محل چارچوب آزاد شده و سرقت صورت می گیرد.

چرا در ضد سرقت ایرانی

متاسفانه برخی سودجویان در زمینه تولید در ضد سرقت ایرانی همانند بسیاری از محصولات ایرانی دیگر تنها به سود خود اهمیت داده و با حربه در ضد سرقت ارزان قیمت درب های غیر استاندارد خود را که عموما در کارگاه ها و زیرپله های کوچک و بدون نظارت ساخته می شود به مشتریان می فروشند.

مشتری بعد از خرید این محصول بی کیفیت نسبت به تمام محصولات ایرانی دید منفی پیدا کرده و همه محصولات ایرانی را بی کیفیت می داند. برای رخ ندادن این اتفاق قبل از خرید هر محصول ایرانی (در اینجا درب) نسبت به دیدن مشخصات فنی محصول، لمس محصول قبل از خرید، خدمات پس از فروش محصول، تکنولوژی و ساختار به کار رفته در محصول اقدام کرده و پس از مقایسه کامل اقدام به خرید نمایید.

درب ضد سرقت ایرانی ایستادر که در کارخانه های مجهز به ماشین آلات تماما آلمانی طراحی و ساخته می شود ماحصل تیم تحقیق و توسعه ایستادر و نتیجه سال ها تجربه و مشاهده درب های سرقت شده و تخریب شده است.

این درب ها حاصل گذر از واحد بسیار سخت گیر کنترل کیفیت ایستادر بوده و به جرئت کیفیتی بالاتر از انواع درب های ضد سرقت وارداتی ترک و چینی دارد. درب های ایستادر علاوه بر قیمتی مناسب تر از درب های ترک، خدمات پس از فروش طولانی تر و نصب توسط افراد متخصص و تامین قطعات فوری بنابه نیاز هر لحظه مشتری را داراست.