مناسب ترین درب برای شمال و جنوب کشور ایران کدام است ؟

مناسب ترین درب برای شمال و جنوب کشور ایران کدام است ؟

مناسب ترین درب برای شمال و جنوب کشور ایران کدام است ؟ در این مطلب درباره مناسب ترین درب ورودی Entrance door و دربهای ضد سرقت برای استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف توضیح می دهیم. از این نظر شما میتوانید با مطالعه این مطلب به راحتی دربی متناسب با شرایط محیطی محل زندگی خود را انتخاب نمایید.

بیشتر بدانید : برای اطلاع از قیمت در ضد سرقت و انواع مدل های درب ورودی با کیفیت و ارزان کلیک نمایید. لازم به توضیح است که تمامی محصولات این شرکت دارای ضمانت نامه و گارانتی کیفیت هستند.

اسکلت و بدنه درب های ایستادر

درب های تولید شده در ایستادر پیش از مونتاژ شدن به همراه چهارچوب در کوره پخته می‌شوند. برای این کار رنگ پودری الکترواستاتیک با کیفیت به آنها زده می شود که از پوسیدگی و زنگ زدن و آسیب دیدن درب ها تا میزان زیادی جلوگیری می کند. لازم به توضیح است که این درها در چندین مرحله با دمای بسیار زیاد در کوره پخته می‌شود از این جهت کیفیت و طول عمر بسیار بالایی دارند.

برای استفاده از مناسب ترین درب در مناطق شرجی و مرطوب باید به جنس رویه آن توجه ویژه نمود. چراکه این درها در معرض مستقیم نور خورشید و رطوبت هستند. از این جهت باید از رویه ای با چوب بلوط برای ساخت آنها استفاده کرد. چرا که اینجور پایداری بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مناطق شمالی و جنوبی کشور ایران دارد. هرچند که دربهای گفته شده قیمت بیشتری نسبت به سایر درها دارد اما مناسب استفاده در مناطقی است که تابش شدید آفتاب دارند و یا هوای بسیار شرجی دارند.

 قیمت مناسب ترین درب ورودی برای ساختمان چقدر است ؟

همانطور که گفته شد این مدل از درب ها قیمت بالایی دارند اما در ب هایی که با چوب زیتون ساخت می‌شوند نیز مقاومت نسبتاً بالایی در شرایط گفته شده دارد. همچنین این چوF هزینه کمتری نسبت به چوب بلوط دارد. علاوه بر چوب زیتون چوب گردوی آمریکایی مقاومت مناسبی در برابر شرایط آب و هوایی شرجی و تابش مستقیم و شدید آفتاب را دارد.

اگر شما نیز قصد تهیه در مناسب برای مناطق شرجی را دارید شما را به مشاهده محصولات بیشتر سایت ایستادر دعوت می‌ کنیم. در مناطق شمالی و جنوبی ایران به دلیل رطوبت بالا لازم است حتما در انتخاب جنس درب ها توجه کنیم. درب های ساخته شده از چوب جامد یا درب های روکش دار برای رطوبت بالای ۶۰ درصد غیرقابل قبول هستند. حال می توانید از انتخاب درب هایی با روکش مناسب برای مکان هایی که بخش قابل توجهی از زندگی خود را در آن سپری می کنید لذت ببرید:

جنس مناسب ترین درب برای مناطق شرجی چگونه است ؟

از جمله درب های مناسب عبارتند از:

۱_درب های چوبی با پوشش های مقاوم در برابر تغییرات رطوبت و دما

۲_درب های با روکش پلیمری (لمینیت، CPL، روکش پی وی سی، روکش چوب اکو)؛

۳_ درب هایی از جنس پلاستیک، شیشه و شیشه کامپوزیت؛

نکات مهم که باید درباره درب مناسب بدانید

از جمله نکات مهمی که باید به آن توجه کنید عبارتند از:

1_طراحی مناسب ترین درب باید چگونه باشد؟

2_به کیفیت چسب توجه ویژه ای کنید.

3_ورق و لبه های درب قسمت های بسیار حساسی هستند. روش ساخت برخی از مدل‌های درب مستلزم پوشاندن سطوح ورق و لبه درب توسط برش‌های جداگانه از مواد تکمیلی است.

روش ساخت و مراحل تولید دربهای ورودی

ممکن است درزهایی که ناقص مهر و موم شده اند که حتی با چشم غیرمسلح دیده نمی شوند به دلیل نفوذ رطوبت باعث آسیب به پوشش درب شوند. به طور کلی، عموم تولید کنندگان درب های ساخته شده از مواد جاذب آب (درب جامد و سایر مصالح چوبی) نوار مقاوم در برابر رطوبت را بر روی لبه های ورقه درب بالایی و پایینی اعمال نمی کنند و این موجب میشود این نقاط مستعد حمله رطوبت شوند.

درب های پلاستیکی و روکش پی وی سی به دلیل انتشار کلر تحت تاثیر گرما ( به ویژه در مناطق جنوبی ایران ) به طور بالقوه برای سلامتی خطرناک هستند. درهای چوبی جامد مناسب ترین درب برای مناطق جنوبی ایران می باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انواع درب های ورودی و درب ضد سرقت به سایت ایستادر مراجعه کنید. همچنین میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *