تولید درب ضد سرقت

ایستادر با استفاده از دانش روز و تخصص مهندسین خود تمایزاتی در تولید درب ضد سرقت با دیگر تولید کنندگان داراست که در زیر به مجموعه ای از این تفاوت ها به اختصار اشاره می کنیم:

ساختار داخلی لنگه درب ضد سرقت ایستادر

ایستادر در داخل لنگه های درب های ضد سرقت خود به دلیل اینکه معمولاً سرقت ها یی که صورت می گیرد و به طریق دیلم کردن باز می شوند با استفاده از یک ورق به ضخامت 1.5 میلیمتر در سرتاسر درب و خم کاری هایی که به صورت فنی و تخصصی روی ورق ایجاد می کند و همچنین پروفیل سازی پیرامونی که به صورت دوبل در درب اعمال می کند، باعث بالا بردن آستانه تحمل درب در مقابل دیلم شدن می شود، که این مهم در طول چندین سال تجربه در صنعت درب سازی بدست آمده است.


عایق های داخلی لنگه درب ضد سرقت ایستادر
ایستادر در ساختار داخلی لنگه درب های ضد سرقت خود در فضای داخلی ما بین دو طرف پنل درب بطور کامل از عایق پشم سنگ تخته ای (به جای فوم پلی استایرن و یا پشم شیشه) به ضخامت 40 میلی متر که به منظور جلوگیری از نفوذ صدا و همچنین سرما و گرماست، استفاده می کند.

چارچوب های متنوع درب ضد سرقت ایستادر
ایستادر با تولید چاررچوب های کشوئی و متحرک خود که دارای ساختار خاصی است علاوه بر بالا بردن میزان امنیت درب، زیبایی خاصی به درب می بخشد.
انواع چارچوب های تولیدی شرکت ایستادُر در بخش اطلاعات فنی همراه با عکس به طور مفصل شرح داده شده است.استیل کاری دور لنگه در تولید درب ها

ایستادر به جهت زیبایی و دوام بیشتر لنگه های درب های ضد سرقت، دور تا دور لنگه ها را با لایه ای از ورق استیل که به صورت پرچ به لنگه متصل می شوند، پوشش داده که زیبایی و دوام دو چندانی را در لنگه ها ایجاد می نماید.

رویه های درب ها

ایستادر ضمن توجه به مسائل فنی و ایمنی به بحث زیبایی ظاهری درب های ضد سرقت نیز توجه ای ویژه دارد و بر همین اساس رویه های به کار رفته در درب های ضدسرقت ایستادُر از روکش های طبیعی و زیبای چوب های راش و گردو با استفاده از رنگ های ایتالیایی و یا ترک با کیفیت مطلوب تولید می گردند.
طرح رویه ها نیز با توجه به سلایق مصرف کنندگان عزیز و نیاز بازار در ایستادُر دارای تنوع بالا می باشد.

رنگ درب ها

رنگ های به کار رفته در چارچوب درب های ضد سرقت ایستادر از نوع الکترواستاتیک بوده که به جهت عدم ریزش و خش پذیری از مرغوب ترین و مقاوم ترین نوع رنگ انتخاب که با استفاده از دستگاههای اتوماتیک و در سالنهای شستشوی مخصوص اجرا و به جهت زیبایی بیشتر بصورت مات رنگ می گردد.

یراق آلات استفاده شده در تولید درب ضد سرقت ایستادر

درب های ضد سرقت ایستادر از یراق آلات خارجی و داخلی، درکوب و دستگیره، شب بند که از جنس برنج و یا زاماک با کیفیت عالی (بر خلاف نمونه های آلومینیومی و یا پلاستیکی آبکاری شده موجود در بازار) به صورت توپر و سنگین با آبکاری مرغوب بهره می برند.

سیستم قفل 

در قسمت پشت لنگه های درب های ضدسرقت ایستادُر (سمت لولا) 6 عدد زبانه استوانه ای فلزی (به قطر ) به صورت دو تایی در 3 مکان با چارچوب درگیر می شوند.
در قسمت جلوی لنگه نیز (سمت دستگیره) یک عدد قفل 3 زبانه در بالا و یک عدد در پائین با سیلندهای استاندارد ، دارای محافظ استیل با ضخامت جهت عدم دسترسی به سیلندر در هنگام سرقت بکار رفته و ما بین این دو قفل نیز از قفل شب بند (قفل پست چی) استفاده گردیده است.
با توجه به سرقت دربها از قسمت قفل ها و آسیب پذیری سیلندرهای فلزی و در دسترس بودن سیلندرها، ایستادُر استفاده از قفل هایی مخصوص را در تولید خود قرارداده است که فاقد سیلندر بوده و عملکرد آن ها همانند قفل های گاو صندوقی می باشد.

نوارهای درزگیر 

ایستادر به منظور جلوگیری از ورود گرد و خاک و همچنین جلوگیری از اتلاف انرژی در درب ضد سرقت خود از نوار لاستیکی درزگیر استفاده می کند.
بر خلاف شرکت های تولید کننده دیگر که نوار درزگیر بر روی چارچوب ها می چسبد، ایستادُر با طراحی قالب های مخصوص و ایجاد شیاری در چارچوب درب های ضد سرقت و جاگذاری نوار درزگیر در داخل آن علاوه بر بهبود عملکرد نوار مانع از کنده شدن و افتادن نوار درزگیر در طول زمان می شود.


با مزایای درب های ضد سرقت آشنا شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *