جلوگیری از سرقت

روش جلوگیری از سرقت در های ضد سرقت

روش جلوگیری از سرقت در های ضد سرقت  در عصر جدید ما هر روز به دنبال جدیدترین تکنولوژی و امکانات روز دنیا هستیم تا بتوانیم بهتر و با امنیت هر چه بیشتر از محل کار و زندگی خود محافظت کنیم.

البته سارقین نیز همواره به دنبال دور زدن تدبیر های امنیتی که برای خانه و محل کار در نظر گرفته ایم هستند و بتوانند وارد حریم خصوصی ما شوند و وسایل ارزشمند و قیمتی را به سرقت ببرند.

امروزه تقریبا اکثرا روی به استفاده از در های ضد سرقت آورده اند و به همین علت است که بسیاری میخواهند روش های دزدی از مکان های دارای درب ضد سرقت را بفهمند و دنبال راهکار های جلوگیری آن هستند.

پیش از آنکه به سراغ توضیح درباره روش های دزدی و نحوه جلوگیری از آن بپردازیم خوب است بدانیم که توپی زنی در این مطلب آورده ایم یکی از روش‌هایی است که دزدان برای ورود به خانه شما استفاده می کنند. مخصوصا برای سرقت از در داخلی از این روش استفاده می شود

و به اضافه این روش ما روش های دیگری که سارقان استفاده می‌کنند و نحوه مقابله با آن روش ها را در در دسترس شما قرار میدهیم تا بتوانید آگاهانه و اقدامات موثر درباره جلوگیری از خانه خود انجام دهید.

 

 راه های دزدی از در ضد سرقت

شما باید از روش های دزدی از در ضد سرقت را بدانید تا بتوانید از وارد شدن دوست ها و سارقین حتی با داشتن در های ضد سرقت جلوگیری کرده و سپس سراغ راه‌ های مقابله با آن‌ها برای بالا بردن امنیت خانه و محل کار خود مانند نصب سیستم های دزدگیر و غیره بروید.

اما باید یک نکته خیلی مهم را به شما بگوییم و آن این است که دربهای ضد سرقت به طور قطعی و ۱۰۰ درصدی راه های ورودی خانه و محل کار شما را مسدود نمی کند.

اگر سارق مطمئن باشد که در خانه شما وسایل ارزشمند وجود دارد قطعاً دست به دزدی می زند و راه ورود به خانه شما را پیدا می کند.

پس باید به غیر از استفاده از  درب های ضد سرقت نکاتی را بدانید که در خصوص جلوگیری از سرقت به کار ببرید تا امنیت خانه شما بالا برود.

جلوگیری از سرقت با استفاده از در ضدسرقت

همانطور که گفتیم دزدی از در ضد سرقت احتمال دارد و ممکن است شما ناراحت شوید اما نکته مهمی که باید بدانید این است که درب های معمولی برای دزد ها بسیار راحت است و ظرف چند دقیقه قفل آنها را میتواند بشکند.

و از طرف دیگر استفاده سراسری از در های معمولی باعث می شود که همه دزد ها با نحوه باز کردن آنها کاملاً آشنا باشند،

در صورتی که زمان زیادی را باید صرف باز کردن در ضد سرقت کنند و حتی دزد باید مقاومت بدنی زیادی را صرف باز‌کردن‌ در کند و به همین دلیل است که دزدها از آمدن به سمت خانه های با در ضد سرقت خودداری می کنند.

ما دو روش که برای باز کردن درب های ضد سرقت استفاده می‌شوند را در ادامه این بخش خدمت شما بازگو می کنیم و و بعد راه حل های مناسب برای مقابله با این روشها به شما می گوییم تا بتوانید امنیت خانه خود را بیشتر کنید.

 سرقت با روش توپی زنی از در ضد سرقت

در روش توپی زنی دزد ها توپی قفل شما را بیرون می کشند و آن را باز می‌کنند. که ابتدا قسمت محافظ قفل را جدا می کنند و بعد با استفاده از وسایل مخصوص و انرژی بدنی زیاد توپی قفل را بیرون کشیده و به جای آن توپی قفل مد نظر خود را می گذارند.

بعد از این مراحل در به شما باز می شوند و می توانند به خانه شما ورود کنند. البته خراب کردن در و بیرون کشیدن توپی صدای زیادی دارد و نیازمند تخصص زیاد و نیروی بدنی زیاد می باشد که می‌توان گفت کار سارقین حرفه‌ای میباشد و کار سارقین معمولی و غیر حرفه‌ای نیست.

حالا برای جلوگیری از سرقت به روش توپی زنی این می باشد که باید از قفل های پیشرفته گاوصندوق ای استفاده کنید به این دلیل که ساز و کار داخلی آن ها به صورتی می باشد که وقتی می‌خواهید در را باز کنید توپی ندارد و کلید مستقیماً داخل رفته و درب را باز می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *