آیا به دنبال افزایش امنیت در ملک خود هستید؟ یکی از بهترین راه‌ها برای انجام این کار خرید در ضد سرقت سری گلد از برند ایستادر است. این درها با ورقه‌های فولادی ضخیم جهت افزایش مقاومت در برابر ضربه و روکش چوبی طبیعی برای به حداکثر رساندن زیبایی ساخته می‌شوند. انتخاب درب ضد سرقت سری گلد به شما آرامش خاطر بیشتری می‌دهد تا بتوانید به هر نقطه‌ای از دنیا بروید، بدون اینکه احساس اضطراب داشته باشید. در ضد سرقت گلد ایستادر در انواع طرح‌ها و مدل‌ها در بالاترین کیفیت قابل سفارش است.

در ضد سرقت گلد چیست؟

درب ضد سرقت گلد از دو قسمت اصلی تشکیل شده است. قسمت اول یک چارچوب فلزی است که شکستن درب را برای مهاجمان دشوار می‌کند. قسمت دوم درب شامل یک سیستم قفل امنیتی است که از پیچ، مهره و لولاهای فولادی بهره می‌برد که در امتداد دسترسی عمودی و افقی برای محکم کردن درب و چارچوب فلزی نصب می‌شوند. هر دوی این قسمت با هم ترکیب می‌شوند تا در ضد سرقت سری گلد به عنوان یک سد دفاعی در برابر هرگونه نفوذ عمل کند. درب ضد سرقت سری گلد ایستادر را می‌توان برای کاربری‌های مختلف از جمله مسکونی، اداری و تجاری نیز استفاده کرد. این درها ظاهر بسیار زیبایی دارند و می‌توان آنها را برای ویلای شخصی نیز تهیه کرد.

ویژگی‌های در ضد سرقت سری گلد

در ضد سرقت سری گلد ایستادر از چارچوب فلزی با رنگ الکترواستاتیک ضد خش بهره می‌برد. این چارچوب در هسته درب به بکار گذاشته می‌شود. هسته داخلی در ضد سرقت گلد وظیفه جلوگیری و به تاخیر انداختن برش یا سوراخکاری را بر عهده دارد. این هسته با یک روکش شیاردار (CNC) از چوب‌های طبیعی مانند گردو، راش و غیره تزئین می‌شود. استفاده از پشم سنگ فشرده (RockWool) در هسته داخلی به این نوع درب قابلیت عایق بودن برای سرما و گرما را می‌دهد. یراق آلات درهای ضد سرقت گلد شامل دستگیره، درکوب، شب بند، قفل و چشمی هستند که در نهایت کیفیت و زیبایی روی درب نصب می‌شوند.

روکش چوبی طبیعی درب ضد سرقت گلد با طرح‌های بسیار زیبای برجسته و منبت کاری تولید می‌شود تا ظاهر زیبایی را به ملک ببخشد. مشتریان عزیز می‌توانند طرح و شکل سفارشی خود را به ایستادر ارائه دهند. همچنین این امکان وجود دارد که در ضد سرقت سری گلد را به صورت دو لنگه یا یک و نیم لنگه برای ورودی ساختمان، ورودی آپارتمان، ورودی ویلا، ورودی لابی و سایر کاربری‌ها سفارش داد. استفاده از هر نوع سیستم کنترل دسترسی نیز وجود دارد. یک سیستم کنترل دسترسی می‌تواند یک کارت کلید مغناطیسی یا یک رمز عبور باشد که توسط قفل دیجیتال مدیریت می‌شود.

قیمت در ضد سرقت سری گلد

در بررسی قیمت درب ضد سرقت گلد باید چند نکته را مورد توجه قرار دهید. اول اینکه ضخامت ورق فولادی هسته درب می‌تواند مقاومت آن را در برابر نفوذ افزایش دهد و این قیمت نهایی درب را بیشتر خواهد کرد. انتخاب نوع چوب طبیعی برای روکش درب و استفاده از بهترین یراق آلات نیز در قیمت موثر هستند. سفارش درب با طرح‌ها و الگوهای خاص به دلیل میزان تلاش لازم برای ایجاد شکل مورد نظر می‌توانند قیمت را کم کرده یا افزایش دهند.

هرگونه مشخصات اضافی مانند استفاده از سیستم کنترل دسترسی، ویژگی‌های ضد حرارت، حمل و نصب در ضد سرقت گلد نیز در قیمت تاثیرگذار خواهد بود. با این حال، قیمت در ضد سرقت سری گلد برند ایستادر نسبت به کیفیت بسیار مناسب است و می‌تواند سال‌ها دوام بیاورد و در برابر هرگونه نفوذ مهاجمان مقاومت بالایی از خود نشان دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و نحوه خرید در ضد سرقت مدرن با مشاوران ما در ایستادر تماس بگیرید.